Srpen 2012

Galaxy fashion

8. srpna 2012 v 18:37 Indie fashion
JO stydím se za sebe ! Jsem líná, protivná, otravná a neplným si své blogovací a fotografické povinnosti! Pff

Dejme tomu, že galaktický potisk už k tomuhle stylu prostě patří. Pravda, v poslední době ho pozoruji na více a více slečnách i pánech, ale stále mě teší, že třeba obchody jako je NY, Takko fashion a další s tímto ještě nepřišly a ten kdo tento potisk chce mít na oblečení, si ho pracně musí vyrobit. Jako já! Mám takové triko a v nebližší době si chci udělat i galaktické kecky.


První fotka- majetek slečny pod přezdívkou Truhel :)

http://becauseiambored.blog.cz/ adresa jejího velmi pěkného blogu.


O5/O8/2OI2

5. srpna 2012 v 23:27 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Víte co, ai už mi z toho smutku a nudy totálně hrabe. Ale začala u nás bouřka, podle TV zpráv, na který jsem s tátou v 23:OO koukala, to má být docela krutá bouřka. Když se tak podívám z okna, napadá mě jen ... co když ty bouřky mají co dočinění s koncem světa ?! Nikdy jsem na konec světa nevěřila, ale dneska začínám mít docela obavy. Nevím, už mi asi prostě ze všeho hrabe.
Ale prostě .. když tak posloucám to, co se venku odehrává, tak mě ten pocit chytá ještě víc.

Už bych měla jít spát a nepřemýšlet nad tím.. Tak dobrou noc.O4/O8/2OI2

4. srpna 2012 v 21:47 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Takže konečně mám čas, pro Vás něco připravit. Vidím to opět na nějakou obrázkvoou inspiraci a nebo nějaký obrázkový tutoriál. Potěšili jste mě moc spoustu novýma komentářema. Děkuji Vám, jste zlata.

O2/O8/2OI2

2. srpna 2012 v 11:30 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Ano všechno to tady zanedbávám. Omlouvám se, ale moje myšlenky jsou teď úplně někde jinde, spíš u někoho jinýho. O víkendu pokud budu mít čas přidám několik článků, že Vám to vynahradí celý týden.

Potřebuji se něčím odreagovat, protože momentálně jsem z P. hodně zklamaná, prostě se na mě dneska vybodl. Super. Takže jdu něco dělat, abych potom mohla jít pryč, prostě se na x hodin ztratit.


Moje oblíbená od něho. Prada od Skrillexe mám snad každou písničku oblíbenou. :D♥ Musím se konečně vidět s D. a vyspovídat ho, jakej byl na Rock for people. Tak strašně mě to mrzí, že jsem tam nejela.