New start

12. července 2012 v 19:38

Nejde ani tak o to kdo jsem já, ale jde spíš o to, o čem bude tento blog.

Because of style / Kvůli stylu takový je název mého blogu. Prostě Indie scene style o tom bude můj blog. Už nějakou dobu tento styl vyloženě zbožňuji, a proto jsem se rozhodla všechno co jsem zatím spozorovala, poslat dál do světa.

Budu sem přidávat různé fotky slavných Indie slečen a vlastně nejenom slečen, ale i kluků, ale i tich méňě slavných a pokud by měli někteří zájem a věnují se tomuto stylu, tak s radostí přidám i jejich fototgrafie, dále budu přidávat i různé tutoriály. Ze začátku se budu snažit vám tento styl, co nejvíce objasnit.

Jelikož je to i tak trochu Scene styl, tak budu obřas přidávat i něco na toto téma.

Ale abych nezůstala jenom u tohoto, tak budu přidávat i různé obrázky, co se tohoto stylu vůbec netýkají a nebo také oblíbené songy. Časem se možná odhodlám a přidám i několik "důležitých" informací o mě, tedy o majitelce tohoto blogu. V pořadí je tento blog můj čtvrtý, zatím se každý smazala z nátlaku okolí. Proto bych asi ráda zůstala, co nejdéle v utajení. Rozhodla jsem se, že nepoužiji své jméno ani žádnou mou přezdívku a vymyslela jsem si něco nového - Noell. Tak tady budu od dneška vystupovat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama