25/O7/2OI2

25. července 2012 v 14:30 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Drahá Noell,
kdyby jsi nebyla včera, tak líná a místo zábavy si šla plnit své fotografické povinosti, nemusela by jsi dneska ráno, při roztažený rolet na okně brečet nad tím, že zase (překvapivě) prší. A doufat v to, že to úžasný místo nenajde někdo jiný a že zrovna ty budeš první, kdo o tom místě ví.
Konečně by sis taky mohla udělat výlet na poštu, kde už na tebe dlouho čeká - a už moc dlouho nevydrží - balík s novýma piercingama do jazyka. Horší je, že o tom balíku ví, tvá milovaná maminka a bude chtít nutně vědět, co sis objednala, takže ti asi nezbývá nic jiného než kápnout božskou a doufat, že to neřekne tvému výbušnému otci, kterému pírsy vadí.
Zároveň doufej, že bolest tvého palce na noze nebude tak strašná, jak si myslíš. Všichni tajně doufáme, že ho opravdu nemáš zlomený. :D
Mohla by jsi taky konečně vypnout ten modrý plevel internetu aneb facebook a začít konečně vytvářet nové články na blog a být doma prospěšná. Za chvíli Ti přijede domů máma a bude mít zase spoustu řečí nad tím, že jsi nic nedělala - překvapivě.

S láskou
Noell


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš ráda Indie scene style ?

Ne 21.7% (326)
Ano 30.9% (464)
Zatím je to pro mě novinka 23.2% (348)
Jak v čem 24.2% (364)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama