Červenec 2012

Indie scene rooms II.

29. července 2012 v 19:41 Rooms
Tak pro Vás mám další inspiraci na vyzdobení pokojíčku. :)

Budud doufat v to, že sem nedám nějký obrázek, který už zde je.


Guys

28. července 2012 v 18:01 Indie boys
Co jsem tak různě našla nějaký týpky po netu.


28/O7/2OI2

28. července 2012 v 16:59 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Všichni už si zvykli určitě na to, že slečna Noell nedělá to, co má. Jak jinak že ? ... Chodí to tak v normálním životě, i v tom viruálním. Na svou obranu bych Vám mohla říct, co jsem dělala celé ty dva dny, co jsem vyloženě sr**a na blog.

Nail tutorials

25. července 2012 v 19:53 Tutoirals
Našla jsem pro Vás několik obrázkových tutoriálů, u některých tak docela nechápu, co tam třeba používají, ale snad to některým pomůže, tak jako mě, protože já po shlédnutí několika obrázků už vím, co si zítra duělám na nehtách, pokud budu mít čas.

Make-up

25. července 2012 v 18:54 Indie make-up
Není třeba něco dodávat, ale nejspíš, sem přidám i pár obrázkových inspirací na nehtíky.


To se nosí

25. července 2012 v 18:37 Indie fashion
Tak teď jsem si pro Vás připravila obrázkovou inspiraci v tom, co se nosí. Tak doufám, že se Vám to bude líbit.


Tattoos II.

25. července 2012 v 14:46 Indie scene style - tattoo
Všimla jsem si docela velkého zájmu kvůli článku s tetováními, takže jsem se rozhodla, dát Vám se další článek s novými tetováními, které jsem našla tak různě na netu.


25/O7/2OI2

25. července 2012 v 14:30 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Drahá Noell,
kdyby jsi nebyla včera, tak líná a místo zábavy si šla plnit své fotografické povinosti, nemusela by jsi dneska ráno, při roztažený rolet na okně brečet nad tím, že zase (překvapivě) prší. A doufat v to, že to úžasný místo nenajde někdo jiný a že zrovna ty budeš první, kdo o tom místě ví.
Konečně by sis taky mohla udělat výlet na poštu, kde už na tebe dlouho čeká - a už moc dlouho nevydrží - balík s novýma piercingama do jazyka. Horší je, že o tom balíku ví, tvá milovaná maminka a bude chtít nutně vědět, co sis objednala, takže ti asi nezbývá nic jiného než kápnout božskou a doufat, že to neřekne tvému výbušnému otci, kterému pírsy vadí.
Zároveň doufej, že bolest tvého palce na noze nebude tak strašná, jak si myslíš. Všichni tajně doufáme, že ho opravdu nemáš zlomený. :D
Mohla by jsi taky konečně vypnout ten modrý plevel internetu aneb facebook a začít konečně vytvářet nové články na blog a být doma prospěšná. Za chvíli Ti přijede domů máma a bude mít zase spoustu řečí nad tím, že jsi nic nedělala - překvapivě.

S láskou
Noell24/O7/2OI2

24. července 2012 v 21:42 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
No byla jsem venku s přáteli a lehce více jsem se vrátila díl než jsem chtěla. A jelikož moje lenost je tak velká, že už nejsem schopna se poohlídnout po nějakých fotkách různých indie scene slečen. Takže se Vám chci tímto omluvit a slibuji Vám, že zítra přidám tři nové články - jo většinou nic neslibuji, protože si nejsem jistá toho jestli to splním, ale pokusím se. Pravda, dneska mi to výletování udělalo větší čáru přes rozpočet, než jsem čekala. Chtěla jsem jít fotit - prvně jsem se na to vybodla a řekla jsi si, že to ještě chvíli počká a potom jsem už neměla čas, chtěla jsem se opalovat - a celkově za celej den jsem se opalovala v klidu cca tak hodinu. Takže zítra se z domu nehnu ani na krok - to je lež, to bych nedokázala - ale rozvrhnu si čas, tak, abych všechno v pohodě stíhala - což je taky kec. :D

Tak zatím ahoj lidi a děkuji za zvyšování návštevnosti.


Tattoos

23. července 2012 v 20:59 Indie scene style - tattoo
Pro dnešek jsem si vybrala téma tetování.

Už jako jsem napsala o piercingu u indie scene queens/king, je to skoro součást tohoto stylu. Takže už se tady vypisovat s tímto nebudu, je to prostě součást. Ale ... jak platí, buď sama sebou a nedělej nic, na co se necítíš.

Teď pár fotek :

Understand

22. července 2012 v 18:13 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Musím se hrozně moc omluvit, ale dneska nic nepřidám, mám chuť totiž vydloubat jednotlivá písmenka z klávesnice, jak se mi stýská po milým.. Opět nechám svou zvýšenou návštěvnost - za kterou Vám děkuji - klesnout, ale jinak to nejde. Dneska bych vážně nepřidala nic normálního, co by dávalo aspoň trochu smysl. Děkuji za pochopení.


Neno Nenoo - informace

21. července 2012 v 13:38 Neno Nenoo - info
Konečně jsem sehnala nějaké informace v češtině. Je jich sice málo, ale aspoň něco. Je Vám chci říct, že to budu mít zkopírované. A prostě to bude tak napsané, jak to napsala ta slečna. Ani to nebude nijak upravené, prostě zkopírované a konec. :D Jo jsem v tomhle lína. .D


Neno Nenoo - rozcestník

21. července 2012 v 12:11
Bibi Barbaric

20. července 2012 v 17:07 Bibi Barbaric

I9/O7/2OI2

19. července 2012 v 14:41 | Noell |  Trochu z nezáživného světa
Víte co mě docela štve ? Můj desing ! Ať zabrousím na kde který blog, každý má úžasný des a já s každým výsledkem, který vyplodím, nejsem zpokojená !.. A nechci tam dát jen tak něco ! Prostě ne. Tohle co mám je lehce více nevyhovující. Nevíte někdo o nějaké šikovné grafičce/grafikovi, který by mi udělal/a desing podle mých složitých představ ? .. :)

Doufám, že Vás potěším. Začala jsem se poohlížet po různých DIY a nebo tutoriálech a snad brzy něco vyberu a dám vám to sem.

Nákupy s matkou dopadly vcelku dobře. Žasnu nad tím, jakým způsobem dokáže mít okouknutí všechny různé slevy v obchodech. Potom zabrousím na různé webové stránky obchodů a dám podělím se s vámi o to, co se mi nejvíce líbilo.


Piercings

18. července 2012 v 19:00 Indie scene style - piercing
Předem se chci omluvit za svou včerejší neaktivitu, ale baterky v mé bezdrátové myši se prostě rozhodly odejít do věčných lovišť. A po několika hodinovém pátrání jsem zjistila, že prostě doma takové už nemáme a když ano, tak v obýváků v ovladači k televizy. A to by mě asi rodiče hoodně hnali, kdyby zjistili, že jsem jim je vzala. Aneb tohle je nevýhoda stolního počítače. Holt ani můj notebook nežil věčně.

Ale abych se dostala k podstavě dnešního článku. Tak tedy ...

Skoro každá/ý druhá/ý indie queen/king mají piercing nebo roztažené uši. Už je to skoro jako součást tohoto stylu, takže berme to tak, že prostě tohle k tomu patří. Ovšem najdou se i tací, kterým se prostě piercingy, tetování a roztažené uši nelibí a jak zní jisté ,,pravidlo" indie scene stylu, zůstali věrný své osobě a nedělají na sobě takové změny, které se jim nelíbí.

Časem se tady možná dočkáte rozcestníku s různými články, jak se starat o jednitlivé piercingy a několik fotek k tomu, ale to už je věc budoucí. Teď vám sem vložím několik různých piercingů (naušnic v uchu), které mě oslovili hned na první pohled. Tak doufám, že vám se také budou líbit, aspoň z poloviny, tak jako mě.


Joe Zombie

16. července 2012 v 19:33 Indie boys
Dnes vám chci ukázat sladkého klučinu, který se věnuje indie stylu. Joe Zombie


Indie scene rooms

16. července 2012 v 15:34 Rooms
Každá správná/správný indie scene queen/king musí mít podle svého vkusu pořádně vyzdobené své království, ve kterém tráví většinu svého času. Tak jsem se rozhodla sem hodit pár fotek pro inspiraci.